fbpx

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą terminu konferencji poczyniliśmy starania, żeby w nowym terminie – 20-21 czerwca, możliwa była rejestracja dodatkowych uczestników. Wstępnie dysponujemy dodatkowymi 50 miejscami (ogólna liczba osób jest zależna od miejsc na równoległych warsztatach, których liczbę planujemy zwiększyć). Potwierdzenie rezerwacji wymaga dokonania opłaty konferencyjnej.

Ze względu na utrzymanie, w miarę możliwości, dotychczasowych rezerwacji miejsc na warsztatach, oferta warsztatów może być dla dodatkowych uczestników ograniczona. Będziemy się jednak starać zwiększyć dostępność warsztatów, zależnie od liczby nowych zgłoszeń.

Utrzymanie wcześniej opłaconej rejestracji nie wymaga ponownego wypełniania ankiety. Osoby, które chcą uczestniczyć w konferencji, wypełniły ankietę, a nie dokonały opłaty konferencyjnej, prosimy o dokonanie opłaty konferencyjnej.

Komitet Organizacyjny


Rejestracja na konferencję jest obowiązkowa. Do potwierdzenia rejestracji wymagana jest wpłata środków na numer konta podany na stronie internetowej oraz przesłanie formularza rejestracyjnego. O rezerwacji decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą.

Konto bankowe do wpłat: Centrum Terapii Synteza s.c.
Nr rach. 56 1050 1445 1000 0092 6842 4794

Konferencja jest skierowana głównie do osób zajmujących się psychoterapią, leczeniem seksuologicznym lub innego rodzaju pracą z osobami cierpiącymi z powodu zaburzeń zdrowia psychicznego.