fbpx

Szanowni Państwo,

W związku z kolejną zmianą terminu na 3-4 października 2020 r. i zwiększeniem pojemności sali konferencyjnej, możliwa jest rejestracja dodatkowych uczestników. Na 5 czerwca 2020 r. dysponujemy jeszcze około 60 miejscami. Zapraszamy.

Ze względu na utrzymanie, w miarę możliwości, dotychczasowych rezerwacji miejsc na warsztatach, oferta warsztatów może być dla dodatkowych uczestników ograniczona. Będziemy się jednak starać zwiększyć dostępność warsztatów, zależnie od liczby nowych zgłoszeń.

Utrzymanie wcześniej opłaconej rejestracji nie wymaga ponownego wypełniania ankiety. Osoby, które chcą uczestniczyć w konferencji, wypełniły ankietę, a nie dokonały opłaty konferencyjnej, prosimy o dokonanie opłaty konferencyjnej.

Komitet Organizacyjny


Rejestracja na konferencję jest obowiązkowa. Do potwierdzenia rejestracji wymagana jest wpłata środków na numer konta podany na stronie internetowej oraz przesłanie formularza rejestracyjnego. O rezerwacji decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą.

Konto bankowe do wpłat: Centrum Terapii Synteza s.c.
Nr rach. 56 1050 1445 1000 0092 6842 4794

Konferencja jest skierowana głównie do osób zajmujących się psychoterapią, leczeniem seksuologicznym lub innego rodzaju pracą z osobami cierpiącymi z powodu zaburzeń zdrowia psychicznego.